Loading…

Studenti që i tha Thaçit hajn pretendon se u rrah nga truprojat e presidentit (Video)

  • 17/03/2017 | 19:22

Studenti që i tha Thaçit hajn pretendon se u rrah nga truprojat e presidentit (Video)

Presidenti Hashim Thaçi është përballur me një situatë të palakmueshme gjatë një ligjërate në një universitet privat.


Dy studentë që janë edhe aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, e kanë quajtur atë hajn, Pronto President, president i gazit etj.

Njëra studente u përjashtua nga salla, e tjetri student thotë se është maltretuar psikikisht e fizikisht nga mbrojtja e afërt e presidentit.

Policia thotë se nuk ka pranuar raport për këtë pretendim të studentit, dhe të Lëvizjes Vetëvendosje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë