Loading…

Studimi: Burrat me këmbë të mëdha tradhtojnë më shumë

  • 02/10/2021 | 09:08

Studimi: Burrat me këmbë të mëdha tradhtojnë më shumë

Burrat me këmbë të mëdha kanë më shumë gjasa të tradhtojnë partneren e tyre sesa ata me më të vogla, thotë një studim.

Ata nuk janë shumë besnikë, thotë tutje një sondazh.

Uebfaqja e takimeve Illicit Encounters, pyetën dy mijë burra në lidhje me këtë çështje. Dhe doli se burrat me këmbë midis 43-44 dhe 46-47 kishin më shumë gjasa të flinin me dikë jashtë martesës ose marrëdhënies së tyre.

Xhekisa Leoni nga uebfaqja tha: “Burrat me këmbë të mëdha kanë tendencë të gjatë, kështu që ka të ngjarë të kenë më shumë vëmendje”, shkruan Dailystar, transmeton Klankosova.tv.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë