Loading…

Stuhia kaplon Kosovën, rrëzohet një lis në qendër të Gjilanit

  • 05/07/2022 | 17:40

Stuhia kaplon Kosovën, rrëzohet një lis në qendër të Gjilanit

Reshjet e shiut dhe erërat e forta kanë shkaktuar dëme në Komunën e Gjilanit.


Sipas raportimeve të mediave lokale të kësaj komune, një lis i madh është rrëzuar në qendër të Gjilanit si pasojë e erërave të forta.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga rasti, ndërsa në vendin e ngjarjes pritet të intervenojnë ekipet kompetente të komunës.

Foto nga vendi i ngjarjes:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë