Loading…

Suedia e shpall zyrtarisht seksin sport, organizon Kampionatin Europian të Seksit

  • 05/06/2023 | 07:59

Suedia e shpall zyrtarisht seksin sport, organizon Kampionatin Europian të Seksit

Suedia e ka shpallur zyrtarisht seksin si sport, duke organizuar kështu Kampionatin Evropian të Seksit.


Ky shtet është gati të pres garën e saj të parë seksuale e cila do të zhvillohet gjatë javës së ardhshme.

Personat që marrin pjesë në konkursin e seksit do të angazhohen në seanca seksi të cilat mund të zgjasin deri në gjashtë orë në ditë.

Fituesit e garës së seksit do të vendosen nga një panel gjyqtarësh, por edhe audienca do të ndikojë në vendimet përfundimtare, shkruan Livemint, transmeton Klankosova.tv.

Kampionati Evropian i Seksit pritet të fillojë më 8 qershor dhe do të zgjasë në një periudhë prej gjashtë javësh me pjesëmarrësit që përfshihen në aktivitete seksuale nga 45 minuta deri në 1 orë në ditë.

Vendimi përfundimtar për fituesit do të merret pasi të merren parasysh faktorët si kimia në çift, njohuritë për seksin dhe niveli i qëndrueshmërisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë