Loading…

Suharekasi shkon në polici, thotë se i ka humbur gruaja

  • 04/10/2022 | 09:47

Suharekasi shkon në polici, thotë se i ka humbur gruaja

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një burrë në Suharekë ka raportuar se gruaja i është larguar nga shtëpia dhe se nuk është në dijeni se ku ndodhet, shkruan Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së hënë.

“Më 03.10.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhje e saj”, thuhet në raportin e policisë.

Duhet theksuar se rasti është duke u hetuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë