Loading…

Suharekë: Një burrë raporton në polici se gruaja e tij është zhdukur

  • 07/02/2023 | 08:52

Suharekë: Një burrë raporton në polici se gruaja e tij është zhdukur

Një person, ka raportuar se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj, shkruan Gazeta Metro.


Kështu është njoftuar përmes raportit të Policisë së Kosovës, ku është shtuar se rasti është duke u hetuar.

Po ashtu në raport njoftohet edhe se, rasti ka ndodhur në Suharekë.

‘‘PERSON I ZHDUKUR Fsh. Tërrnje, Suharekë 03.02.2023 – 10:00. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar’’, njofton PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë