Loading…

Suksesi i kosovarëve nuk ka të ndalur: E dashura e Cristiano Ronaldos vesh fustanin e kësaj dizejnatore

  • 14/10/2019 | 17:07

Suksesi i kosovarëve nuk ka të ndalur: E dashura e Cristiano Ronaldos vesh fustanin e kësaj dizejnatore

Kosovarët tashmë kanë filluar ta prekin suksesin dhe famën edhe përtej kufijve  dhe këtë e ka dëshmuar Lia Stublla, transmeton Gazeta Metro.


Është fustani i Lia Stubllës, të cilën së fundmi e ka veshur e dashura e futbollistit më të famshëm në botë, Cristiano Ronaldos.

Këtë e ka vërtetuar vet Lia Stublla me anë të një postimi në Instagram, ku e ka postuar fotografinë e saj duke sfiluar me fustanin e saj./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Sencilla 💃🏻😁 en Shanghai con @hismileteeth …💗…✈🌍 #sweetdreams #travel #love

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

Beautiful @georginagio wearing LS dress 😍❤🥰

A post shared by LS (@liastubllaofficial) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë