Loading…
‘Sulejmani i Madhërishëm’ po e braktis kinematografinë?
  • 14/06/2018 | 19:47

‘Sulejmani i Madhërishëm’ po e braktis kinematografinë?

Pas suksesit në serialin më të fundit “Vatamin Sensin”, Halit Ergenç dhe bashkëshortja e tij Berguzal Korel kanë vendosur të tërhiqen nga projektet në kinematografinë turke.


Mësohet nga “Enn Magazine” se çifti do të udhëtojë përreth botës, për të shijuar disa momente pushimi pranë njëri-tjetrit.

Por kjo periudhë larg projekteve, do të zgjasë vetëm një vit, pasi aktori i “Sulejmanit të Madhërishëm” nuk mund të rri më gjatë se kaq larg sheshit të xhirimeve. Edhe përse do të vizitojnë vende të ndryshme në botë, ata janë shprehur se do të marrin pjesë në kurse aktrimi, kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të qënë sa më profesionistë ndaj publikut që i ndjek.

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë