Loading…

Sulm ndaj objektit të Qeverisë, arrestohet një i dyshuar

  • 07/11/2016 | 16:25

Sulm ndaj objektit të Qeverisë, arrestohet një i dyshuar

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar i cili ka thyer xhamat e ndërtesës së Qeverisë.

Këtë për gazetametro.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

xhamat e qeverise

Ajo, tregoi se rasti ka ndodhur rreth orës 14:00 dhe i dyshuari është duke u intervistuar.

Kjo dëshmohet edhe nga disa foto të realizuara nga ekonomiaonline.net /gazetametro.net

xhamat e qeverise

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë