Loading…

Sulme të frikshme të peshkaqenëve, të xhiruar nga afërsia (VIDEO)

  • 30/08/2018 | 15:44

Sulme të frikshme të peshkaqenëve, të xhiruar nga afërsia (VIDEO)

Supozojmë se jeni kthyer nga deti, kështu që ky kompilin i xhirimeve nuk do t’ua fusë të dridhurat në asht.

Fjala është për sulme të peshkaqenëve të xhiruara nga afërsia e drejtpërdrejtë, e më së shpeshti i kanë xhiruar mu notarët e sulmuar dhe të shpëtuar, transmeton gazetametro.net.

Pasojat, për fat, nuk kanë qenë fatale, por aspak naive – madje tmerruese.

Vitkima nuk janë vetëm zhytësit profesioanistë por edhe amatorë, si dhe turistë të rëndomtë.

Peshkaqenët janë të frikshëm, madje edhe kur nuk janë teoër të mëdhenj. Po, shikojini vetë…

https://youtu.be/UBJ2gDsGz2Q

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë