Loading…

Sulmohet dhe përgjaket Stefanovic, ish-kryenegociatori serb për Kosovën

  • 23/11/2018 | 19:43

Sulmohet dhe përgjaket Stefanovic, ish-kryenegociatori serb për Kosovën

Borko Stefanovic, ish-kryenegociatori serb për Kosovën, është sulmuar rëndë dhe përgjakur.


Mediat serbe kanë publikuar foto të Stefanovic ku ai shihet i përgjakur keq, shkruan gazetametro.net

Sipas gazetës serbe ‘Blic’, ai u sulmua nga persona me maska.

Ende nuk dihet për gjendjen e tij, por ai ndodhet në spital për trajtim. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë