Loading…

Sulmohet fizikisht një person në Fushë Kosovë

  • 10/11/2021 | 10:20

Sulmohet fizikisht një person në Fushë Kosovë

Një person në Fushë Kosovë ka pësuar lëndime pasi që i njëjti pas një përleshjeje është sulmuar nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë.


Viktima dhe të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Ndërkohë, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë