Loading…

Sulmohet me kallash diskoteka në Çagllavicë, gjuajtjet erdhën nga një veturë

  • 04/07/2022 | 08:59

Sulmohet me kallash diskoteka në Çagllavicë, gjuajtjet erdhën nga një veturë

Diskoteka “Venom” që ndodhet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, mbrëmë pas mesnatës është sulmuar me armë.


Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se sipas informatave të para, objekti i diskotekës u gjuajt me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar nga një veturë që ishte në lëvizje.

Pasi njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar 20 gëzhoja që u shkrepën nga të dyshuarit.

Ende s’dihen motivet e sulmit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë