Loading…

Sulmohet një gazetar në Shkup, shihni pamjet nga incidenti (VIDEO)

  • 02/03/2017 | 23:33

Sulmohet një gazetar në Shkup, shihni pamjet nga incidenti (VIDEO)

Gazetari Borjan Jovanovski është sulmuar sot në njërin nga restorantet e Shkupit nga një person. E për të qenë turpi më i madh, një shoqërues i sulmuesit, e ka filmuar të gjithë incidentin.

Vetë gazetari ka komentuar për incidenti, duke thënë se i është afruar një person i moshës së mitur, duke e quajtur tradhtar dhe duke e pështyer në fytyrë.

“Fëmija është i keqpërdorur. Porositësi më është i njohur pasi ishte i pranishëm në të njëjtin restorant. Ishte Milenko Nedellkovski”, ka shkruar mes tjerash Jovanovski, duke shtuar se edhe porositësi edhe personi që kanë kryer sulmin, do të mbajnë përgjegjësi për këtë që kanë bërë.
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë