Loading…

Sulmohet një polic ne Gjilan

  • 23/01/2021 | 12:07

Sulmohet një polic ne Gjilan

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar shkak i një sulmi ndaj zyrtarit policor pas marrjes së një gjobe në trafik transmeton Gazeta Metro .


Ngjarja ka ndodhur dje në Gjilan rreth orës 18;30, i njëjti është dërguar në mbajtje pas intervistimit me vendim të prokurorit, ndërsa zyrtari policor pas sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuari dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti pas shqiptimit të një gjobe në trafik ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor i cili si pasojë e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.”thuhet ne raportin e policisë/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë