Loading…

Sulmojnë fizikisht nënën e vet, dy të arrestuar

  • 02/08/2020 | 14:33

Sulmojnë fizikisht nënën e vet, dy të arrestuar

Dy persona janë arrestuar në Istog, pasi që të njëjtit pas një marrëveshje e kanë sulmuar fizikisht nënën e tyre.


Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa të dyshuarit pas intervistimit, njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, kurse, i dyshuari tjetër është liruar.

Ndërsa kohët e fundit është shtuar dhuna në familje, këtë shqetësim e ka ngritur edhe Policia e Kosovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë