Loading…

Sulmojnë seksualisht një të mitur: Arrestohen dy pejanë

  • 20/02/2020 | 12:05

Sulmojnë seksualisht një të mitur: Arrestohen dy pejanë

Në qytetin e Pejës gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy persona, pasiqë të njëjtit kanë sulmuar seksualisht një të mitur, shkruan Gazeta Metro.


Arrestimi i tyre është bërë dje rreth orës 11:00 në qytetin e Pejës, nga Policia e Kosovës.

Të dyshuarit janë arrestuar rreth orës 11:10 për  veprën penale “Keqpërdorim seksual i personave nën moshën 16-vjeçare”.

Policia e Kosovës bën të ditur se të arrestuarit me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë