Loading…

Sulmon ish-bashkëshorten në ditën e Fitër Bajramit

  • 26/06/2017 | 13:13

Sulmon ish-bashkëshorten në ditën e Fitër Bajramit

Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshorten e tij, e cila ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, ndërsa për çështje sigurie të njëjtit i është konfiskuar arma personale, të cilën e posedonte me leje përkatëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë