Loading…

Sulmuesi i Francës mungon në përballjen me Portugalinë

  • 21/06/2021 | 08:32

Sulmuesi i Francës mungon në përballjen me Portugalinë

Ousmane Dembele i cili e lëndoi gjurin kundër Hungarisë (1-1) do të mungojë në ndeshjen kundër Portugalisë të mërkurën, siç raportohet nga L’Equipe.


Sulmuesi pësoi një goditje në gju gjatë lojës, duke bërë që ai të largohej nga fusha para kohe.

Mungesa e tij ndaj Portugalisë e privoi Didier Deschamps nga një zgjidhje e re sulmuese, ndërsa ai ishte zgjedhja e tij e parë deri më tani.

Megjithatë, trajneri i Blues do të jetë në gjendje të mbështetet në kthimin e Kingsley Coman, pasi u largua nga grupi për të marrë pjesë në lindjen e fëmijës së tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë