Loading…

Sultan Hurem duket shumë ndryshe: Operacionet plastike kanë filluar të ia deformojnë fytyrën

  • 11/06/2019 | 23:07

Sultan Hurem duket shumë ndryshe: Operacionet plastike kanë filluar të ia deformojnë fytyrën

Meyrem Uzerli ka ndryshuar komplet pamjen e saj dhe këtë e shfaqur publikisht, transmeto Gazeta Metro.


Roli i saj tek “Sulltani i Madhërishëm” u bë i famshëm në Europë edhe Azijë dhe nga fundi i serialit e deri më sot ajo u shëndrua në një grua komplet ndryshe.

Ajo fillimisht ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe pastaj i bëri një ndërhyrje të “vogël”  në fytyrë vetëm për të u dukur më ndryshe.

Por duket se ndërhyrjet e saja në fytyrë nuk i kanë shkuar si duhet pasi fytyra e saj ka filluar të deformohet ./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë