Loading…

Super gol nga Albion Rrahmani, Ballkani shënon edhe golin e 3

  • 04/08/2022 | 21:09

Super gol nga Albion Rrahmani, Ballkani shënon edhe golin e 3

Albion Rrahmani ka shënuar gol të jashtëzakonshëm për rreth 20 metra largësi, shkruan Gazeta Metro.


Ballkani po fiton me rezultat 3-0 ndaj Klaksvik.

Është Gripishi ai që ka shënuar i pari me kokë për 1 me 0.

Ndërsa gol të bukur shënoi edhe Korenica, për rezultatin 2 me 0.

Por supergol dha Albion Rrahmani nga largësia, duke quar rezultatin 3 me 0.

Kjo është ndeshje e vlefshme për rrethin e tretë në Ligën Konferencë.

Në rast fitore edhe në udhëtim, Ballkani shkon në ‘playoff’ të Konferencë Ligës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë