Loading…

Super goli i Mbappes që është bërë viral në internet

  • 21/11/2020 | 09:32

Super goli i Mbappes që është bërë viral në internet

Ai shihet si pasardhësi i Cristiano Ronaldos te Real Madridi.

Fjala është për Kylian Mbappen, që mbrëmë ka arritur të shënojë dy gola, por nuk e ndihmoi PSG-në që shpërdoroi epërsinë prej 0-2 duke humbur në fund 3-2.

Sido që të jetë, në aspektin personal, Mbappe bëri paraqitje të mirë dhe shënoi një gol shumë të bukur, në stilin e idhullit të tij, Cristiano Ronaldo dhe kjo më së miri tregon se përse Real Madridi insiston për ta pasur në skuadër, pasi CR7 ka lënë shumë pasoja te Los Blancos.

Më të fundit
...
  • 25/11/2020 | 12:13
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë