Loading…

Super-kontrabandë: Drogën e fshehin edhe në top të tenisit

  • 17/02/2019 | 13:16

Super-kontrabandë: Drogën e fshehin edhe në top të tenisit

Brenda një topi të tenisit në Lipjan është gjetur substancë narkotike e llojit marihuanë, transmeton Gazeta Metro.


Rastin e ka raportuar një zyrtar i Qendrës Korrektuese, dje rreth orës 10:00 të mëngjesit.

“Ankuesi, zyrtari i Qendrës Korrektuese, mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se ka hasur në një top të tenisit që ishte i mbushur me substancë të dyshuar narkotike të  llojit “Marihuanë”, thuhet në raportin e Policisë.

Substanca është konfiskuar nga policia, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë