Loading…

Super seksi: Ky ishte kostumi i Oriolës për Halloween

  • 01/11/2021 | 13:55

Super seksi: Ky ishte kostumi i Oriolës për Halloween

Prej disa vitesh festa e Halloween-it duket se është kthyer në një traditë edhe në vendin tonë. Rrjetet sociale janë të mbushura me foto e video nga më të ndryshmet, pikërisht nga festa e një dite më parë.


E vëmendjen më të madhe e marrin personazhet e njohur të ekranit, të cilët me transformimin e tyre janë munduar që të kthejnë gjithë sytë nga vetja.

Një ndër to është edhe modelja seksi, Oriola Marashi. Kjo e fundit ka zgjedhur që këtë Halloween të shfaqet në një mënyrë të veçantë.

Përmes postimeve në profilin e saj në“Instagram”, Oriola ka treguar se është maskuar si një lepurushe e zezë.

“Gëzuar Halloween-in lepurusha”, shkruan bukuroshja brune bashkëngjitur me pozat që janë pëlqyer shumë nga mijëra ndjekës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë