Loading…

Super Xherdan Shaqiri: Shënon gol nga gjuajtja e lirë

  • 24/09/2020 | 21:10

Super Xherdan Shaqiri: Shënon gol nga gjuajtja e lirë

Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao Cup kundër Lincoln City


Shaqiri startoi për Liverpoolin pas një kohe të gjatë dhe ky startim bëri që ai të kthehet me një supergol të shënuar nga goditja e lirë.

Ishte një gol që zakonisht i shënon Shaqiri, me goditje të forta jashtë zonës duke shënuar një gol të bukur në anën e djathtë të portës.

KËTU MUND TA SHIKONI GOLIN.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë