Loading…

Supergol nga Bernard Berisha, realizon ‘panenka’ ndaj Zenitit

  • 21/11/2020 | 18:30

Supergol nga Bernard Berisha, realizon ‘panenka’ ndaj Zenitit

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha ka realizuar gol të bukur ndaj Zenitit.


Mesfushori realizoi nga pika e bardhë në minutën e 52-të të takimit në stilin ‘panenka’, përcjellë lajmi.net.

Gjuajtja ishte në mënyrë mjeshtërore dhe portieri kundërshtar nuk pati fare shanse.

Për më shumë shikojeni golin:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë