Loading…
Supergol nga Cheryshev |VIDEO
  • 14/06/2018 | 18:58

Supergol nga  Cheryshev |VIDEO

Rusia ka shënuar një gol shumë të bukur për epërsinë e katërt ndaj Arabisë Saudite.

Ylli i Villarrealit, Denis Cheryshev shënoi një supergol.

Kjo është ndeshja hapëse e Botërorit “Rusia 2018”.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 2 me 0.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë