Loading…

Superliga e Kosovës: Ballkani kërkon fitoren sot në ‘Zahir Pajaziti’ ndaj Llapit

  • 04/12/2022 | 09:28

Superliga e Kosovës: Ballkani kërkon fitoren sot në ‘Zahir Pajaziti’ ndaj Llapit

Sot zhvillohet ndeshja e mbetur ndërmjet Llapit dhe Ballkanit.


Kampioni i Kosovës nuk po tregon formë të mirë në ndeshjet e fundit.

Andaj, kërkon të rikthehet në rrugën e fitores sot kundër Llapit.

Kjo ndeshje është paraparë të luhej në javën e shtatë të Superligës së Kosovës, mirëpo është shtyrë për datën e sotme.

Pritet të zhvillohet një takim interesant, me llapjanët që kërkojnë t`i marrin pikë e plota Ballkanit.

Ndeshja zhvillohet në ‘Zahir Pajaziti’, me fillim nga ora 13:00./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë