Loading…

Superliga vazhdon me dy super ndeshje

  • 10/04/2021 | 09:02

Superliga vazhdon me dy super ndeshje

Trepça ’89 e hapi javën e 28-të në Superligë duke e mundur 0-1 në udhëtim Arbërinë, ndërsa sot do të zhvillohen edhe dy ndeshje interesante.


Ndeshja kryesore pritet të zhvillohet në stadiumin e “Qytetit”, në Gjilan, aty ku Gjilani pret Feronikelin

Të dy skuadrat në këtë ndeshje do të hyjnë vetëm për fitore.

Ndërsa takimi tjetër do të zhvillohet në Suharekë, ku Besa është mysafire e Ballkanit.

Nesër (të dielën) do të zhvillohen edhe dy ndeshje tjera për t’u mbyllur java e 28-të.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë