Loading…
Surpriza tjetër e madhe e Apple vjen me 12 shtator
  • 30/08/2018 | 23:31

Surpriza tjetër e madhe e Apple vjen me 12 shtator

Apple Incorporation pritet t’i prezantojë produktet e saj më të fundit më 12 shtator të këtij viti në Teatrin “Steve Jobs” që ndodhet në kampusin Cupertino të Kalifornisë.

Gjiganti amerikan është duke u përgatitur që të lansojë tre telefona të mençur gjatë këtij viti, shkruan Reuters.

Një ndër produktet surprizë do të jetë edhe iPhone më ekranin më të madh deri më tash, një pajisje që mund të ketë një ekran më të madh sesa të Samsungut, ka njoftuar Bloomerang.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë