Loading…

Surroi tallet me deputetët: Rezoluta e ardhshme do të jetë për fluturimin në Hënë

  • 15/04/2019 | 15:29

Surroi tallet me deputetët: Rezoluta e ardhshme do të jetë për fluturimin në Hënë

Shkrimtari dhe publicisti Veto Surroi është tallur me rezolutat e votuar në Kuvendin e Kosovës gjatë ditës së sotme, transmeton Gazeta Metro.


Surroi ka reaguar përmes Facebook’ut duke thënë se Rezoluta e ardhshme në Kuvend do të jetë fluturimi për në Hënë.

“Rezoluta e ardhshme në Kuvend është për fluturimin në Hënë”, ka shkruar Surroi.

Një nga Rezolutat që është miratuar sot nga deputetët kërkohet që të bëhët një ‘tribunal ndërkombëtar për krimet serbe’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë