Loading…

SUUUPEEER GOOOL, Armend Thaqi ‘bombardon’ portën e Sivasspor

  • 06/10/2022 | 19:08

SUUUPEEER GOOOL, Armend Thaqi ‘bombardon’ portën e Sivasspor

Ballkani ka barazuar rezultatin kundër Sivasspor me anë të mbrojtësit, Armend Thaqi, transmeton Gazeta Metro.


Ai shënoi në minutën e 20’të pas një goditje të fortë dhe shumë precize nga distanca, e cila nuk i la asnjë gjasë portierit, Ali Sasal Vural të intervenoi.

Kujtojmë se përveç Ballkanit dhe Sivasspor në këtë grup janë edhe Slavia Prague dhe CFR Cluj.

Rezultati momental 1-1. /gazetametro.net

Fillon keq ndeshja për Ballkanin, Sivasspor kalon në epërsi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë