Loading…

Suzana Shkreli humb garën për Kongresin amerikan

  • 09/11/2016 | 08:49

Suzana Shkreli humb garën për Kongresin amerikan

Kandidatja me prejardhje shqiptare për Kongresin amerikan, Suzana Shkreli, ka humbur garën.

Asistent-prokurorja Shkreli ka marrë mbështetjen e Presidentit Barack Obama ndërsa ka kandiduar për postin e përfaqësimit të zonës së Miçiganit në Kongres.

Ajo po garonte për Partinë Demokratike.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë