Loading…

Sveçla beson se Putini i ka dhënë Thaçit helm për ta eliminuar VV’në

  • 13/11/2018 | 14:20

Sveçla beson se Putini i ka dhënë Thaçit helm për ta eliminuar VV’në

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka thënë se Presidenti Hashim Thaçi do të duhej të ndalohej nga policia me të arritur në Aeroportin e Prishtinës, pas kthimit nga Parisi.

“Policia e Kosovës dhe KFOR-in është dashur që porsa u kthye Thaçi në Kosovë ta ndalonin në aeroport dhe ta bastisin. Sepse, ka mundësi të ketë ndonjë epruvetë me vete me plutonium a novichok a helme të ndryshme nervore, që ia ka dhënë Putini për t’i eliminuar opozitarët e VETËVENDOSJE!-s dhe gazetarët kritikë”, ka thënë Sveçla përmes Facebook.

“Prej Putinit, Vuçiqit e tash edhe Hashës asgjë të mirë vendi jonë nuk pret”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë