Loading…

Syla kritikon PDK’në për mos-transparencë: Zgjedhjet ish dashtë me qenë edhe atraktive për publikun

  • 27/06/2021 | 09:02

Syla kritikon PDK’në për mos-transparencë: Zgjedhjet ish dashtë me qenë edhe atraktive për publikun

Gazetari dhe analisti Valon Syla ka kritikuar Partinë Demokratike të Kosovës për mos-transparencë sa i përket procesit të zgjedhjeve të brendshme, shkruan Gazeta Metro.


Syla nëpërmjet një postimi në Facebook ka thënë se këto zgjedhje do të duhej të ishin atraktive edhe për publikun.

Ai ka thënë se këto zgjedhje nuk janë vetëm të PDK’së, por të krejt opozitës në Kosovë.

Ky është postimi i Sylës:

Menxi prita me i përcjellë zgjedhjet në PDK, por krejt po shujnë. Mos harroni që ato ish dashtë me qenë edhe atraktive për publikun.
Çka po bohet, kush çka po thotë najsend.
Në Metro e kemi nisë rubrikën speciale me i përcjellë këto zgjedhje. I ftoj të gjithë me shkru statusa edhe ato me përmbajtje informative, atraktive dhe qoftë si opinione do ti botojmë.
Te dimë çka po ndodhë. Këto zgjedhje s’janë vetëm të PDK’së, por krejt opozitës kosovare, mos harroni.
Fat dhe suksese… /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë