Loading…

Syla: Momentalisht VV mbetet si favorit në balotazh në 4 komuna, në tjerat është e treta

  • 29/09/2021 | 18:27

Syla: Momentalisht VV mbetet si favorit në balotazh në 4 komuna, në tjerat është e treta

Gazetari dhe opinionisti, Valon Syla, së fundi ka komentuar rreth zgjedhjeve lokale që do të mbahen me 17 tetor në Kosovë. Ai ka bërë të ditur se Vetëvendosje (VV), deri më tani mbetet si favorit në balotazh në 4 komuna, shkruan Gazeta Metro.

Me anë të një shkrimi në Facebook, Syla ka komentuar zhvillimet e fundit në vend si dhe zgjedhjet lokalet.

Ai ka thënë se partia në pushtet aktualisht mbetet si favorit në balotazh në 4 komuna.

“Momentalisht Vetëvendosje mbetet si favorit në balotazh në 4 komuna. Në të tjerat figuron si e treta, e ma poshtë. Kot e ka taktikën me Veri”, ka shkruar Syla.

Më poshtë keni postimin e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë