Loading…

Syla: Nëse Saranda Bugujevci do të ishte fituese, do të ishte ndryshim: Me Bulliqin është riciklim i hajdutëve

  • 30/11/2020 | 18:45

Syla: Nëse Saranda Bugujevci do të ishte fituese, do të ishte ndryshim: Me Bulliqin është riciklim i hajdutëve

Publicisti Valon Syla, ka thënë se fitorja e kandidatit të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, është vetëm riciklim i hajdutëve, ndryshimi do të ndodhte nëse Saranda Bugujevci do ishte kandidate fituese, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Sylës, ndryshimi i qeverisjes në Podujevë do të vinte vetëm nëse do ishte fituese Saranda Bogujevci.

Tutje Syla ka thënë se fitorja e Shpejtim Bulliqit në Komunën e Podujevës është vetëm riciklim i hajdutëve.

“Nese Vetëvendosje e kish kandidu Saranda Bugujevcin, do të ishte ndryshim dhe do të fitonte më shumë. Me Bulliqin është vetëm riciklim dhe ndërrim i hajdukave. Shani, por kuptoni çka po ju them o gërrnaça”, ka shkruar Syla në Facebook.

Postimi i plotë:

Nese Vetëvendosje e kish kandidu Saranda Bugujevcin, do të ishte ndryshim dhe do të fitonte më shumë. Me Bulliqin është vetëm riciklim dhe ndërrim i hajdukave. Shani, por kuptoni çka po ju them o gërrnaça../gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë