Loading…

Syla për Fitore Pacollin: S’është as e para as e fundit që djeget nga partia

  • 26/02/2021 | 21:45

Syla për Fitore Pacollin: S’është as e para as e fundit që djeget nga partia

Gazetari dhe opinionisti Valon Syla, ka reaguar pasi mediet raportuan për rënien e votave të kandidates për deputete nga radhët e Vetëvendosjes (VV’së), Fitore Pacollit, në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Syla me anë të një shkrimi në Facebook ka ironizuar me Pacollin, duke thënë se ajo nuk është as e para as e fundit që djeget nga partia.

“Fitore Pacollit as tenxherja e as baneri si kreu pune. Me duket ja paska lu lojen nana parti. Lajme te kqia nga Prishtina pak vota”, thuhet në postimin e tij.

Ndryshe, në zgjedhjet e 14 shkurtit, Pacolli arriti që të marr vetëm 2 mijë e 072 vota në Prishtinë.

Këto të dhëna dolën nga numërimi i votave në 228 vendvotime në Prishtinë dhe formularëve të publikuar nga KQZ’ja.

Më poshtë keni postimin e tij. //gazetametro.net

Fitore Pacollit as tenxherja e as baneri si kreu pune. Me duket ja paska lu lojen nana parti. Lajme te kqia nga…

Posted by Valon A. Syla on E premte, 26 Shkurt 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë