Loading…

Syla për Kurtin: Ky nuk kthjellet, ideja e armikut të brendshëm është paranojë

  • 15/11/2021 | 21:58

Syla për Kurtin: Ky nuk kthjellet, ideja e armikut të brendshëm është paranojë

Gazetari Valon Syla ka folur për rezultatin e zgjedhjeve të rundit të dytë të zgjedhjeve lokale.


Syla në Pressing të T7 ka komentuar deklaratën e kryeministrit Kurti i cili tha se të gjithë u bënë bashkë për ta mposhtur Vetëvendosjen në zgjedhjet lokale.

“Unë mendoj që ky nuk kthjellet, unë nuk mendoj që Albin Kurti do të kthjellet, sepse kur thotë unë nuk kam faj, ka faj struktura, pak dikush mi humbi, janë bërë bashkë e jo mediat , mas mediave është Vjosa Osmani a e gjen ndonjë armik të brendshëm. Kjo ideja e armikut të brendshëm që nonstop na ndjek dhe na denon, kjo është paranojë e një llojit të njerëzve që në politike e dimë si kanë përfunduar”, ka thënë Syla.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë