Loading…

Syla reagon për reduktimet: ‘O populli i Albin Kurtit a e dini se në asnjë shtet fqinjë s’po ndalet rryma, veç në Kosovë’

  • 15/08/2022 | 12:50

Syla reagon për reduktimet: ‘O populli i Albin Kurtit a e dini se në asnjë shtet fqinjë s’po ndalet rryma, veç në Kosovë’

Analisti, Valon Syla, ka reaguar për reduktimet e rrymës ndërsa ka theksuar se në vendet fqinje nuk ka reduktime të rrymës elektrike por vetëm në Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Tutje Syla ka ironizuar me kryeministrin Kurti, të cilit ende nuk i është kthyer shoku i studimeve nga Amerika dhe i cili pati premtuar 50 milionë euro investime në Kosovë, me fitoren e Vetëvendosjes.

“Hej Albin ‘baba’. Thirre atë shokun e studimeve, at Gjonbalën e 50 milionshit le ti hjek reduktuktimet e rrymës… o kuku bre, çfare jeni ju, veç une ju njoh mirë”, ka shkruar Syla.

Postimi i plotë:

Hej Albin ‘baba’. Thirre atë shokun e studimeve, at Gjonbalën e 50 milionshit le ti hjek reduktuktimet e rrymës… o kuku bre, çfare jeni ju, veç une ju njoh mirë.
A e dini ju poplli i Albin Kurtit që as Shqipëria, as Serbia, as Mali i Zi e as Maqedonia ska reduktime të rrymës. Veç na populli i aftë i Albin Kurtit. 51%shi.
Nginu Vetëvendosje qitash./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë