Loading…

Syla tallet: Albin Kurti do të japë dorëheqje, tregon se kush e nënshkruan Asociacionin

  • 03/02/2023 | 19:10

Syla tallet: Albin Kurti do të japë dorëheqje, tregon se kush e nënshkruan Asociacionin

Gazetari dhe opinionisti Valon Syla, me një postim në rrjetin social Facebook, ka shkruar se kush do ta nënshkruaj Asociacionin e Komunave me Shumicë Serbe, sipas tij, zëvendësja e Kurtit, Emilia Redzepi do ta nënshkruaj “Zajednicën” shkruan Gazeta Metro.


Sipas Sylës, shefi i Qeverisë do të japë dorëheqje.

Dhe pas përfundimit të nënshkrimit të Asociacionit, Kurti do të kthehet me sharje.

Postimi i plotë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë