Loading…

Syla tallet me foton e Bajqinovcit: Mefi hellonka

  • 02/10/2022 | 13:49

Syla tallet me foton e Bajqinovcit: Mefi hellonka

Gazetari Valon Syla nuk ka mundur pa reaguar rreth fotos së djeshme të deputetit Mefail Bajqinovci e cila u bë virale, shkruan Gazeta Metro.


Në atë foto Bajqinovci ndodhet në Mitrovicë me siç duket disa miq të tij, mirëpo mënyra se si ata kanë dalë në foto, me deputetin si protagonist në qendër të fotografisë, është shndërruar shpejt në objekt talljeje.

Valon Syla i krahasoi Bajqinovcin dhe miqtë e tij me grupin e famshëm amerikan “Neë Kids on the Block”.

Ai madje u tall duke shkruar se vallëzimin e këngës “Step by Step” nga ky grup do ta bëjë “Mefi Hellonka”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë