Loading…

Synojnë blerjen e aksioneve, arabët nuk heqin dorë nga Interi

  • 09/11/2021 | 12:07

Synojnë blerjen e aksioneve, arabët nuk heqin dorë nga Interi

Pavarësisht konfirmimit të fundit nga Marota dhe Zhang se Interi dhe Suning do të vazhdojnë së bashku, jo çdo gjë është ashtu siç duket për mediat italiane.


Marko Barzagi, gazetar ekonomie thotë: “Marota po punon nën rrogoz dhe sauditët janë aty në vijën e parë për të blerë Interin.

Përgënjeshtrimet janë normale, por burimet tona të sigurta thonë se pronarët e Newcastell nuk kanë hequr dorë nga Interi dhe tratativat vazhdojnë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë