Loading…

‘Ta ha zemrën’: Ledri Vula ‘flirton’ me fansen në koncert, publikohet video

  • 15/08/2022 | 11:59

‘Ta ha zemrën’: Ledri Vula ‘flirton’ me fansen në koncert, publikohet video

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses i ka siguruar atij koncerte të shumta.


Ka qenë një bisedë në koncertin e tij të fundit që është bërë virale në rrjet.

Në video dëgjohet fansja e cila i thotë Ledrit: “Ta ha zemrën”.

Më pas Ledri ripërsërit fjalinë e saj dhe në sfond dëgjohen fanset që thonë: “Nusja më shumë, të fala nuses”.

Por ajo që na ka habitur të gjithëve është reagimi i Ledrit. Duke qeshur reperi tha: “Nusja më shumë? Ende s’jam martuar”, dhe shtoi: “Mos më thuaj zemrën ta ha, se unë përveç zemrës të gjitha t’i fal”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë