Loading…

‘Ta kam dhënë fjalën deri në frymën e fundit’, Graniti mbështet Fifin pas ngjarjes së mbrëmshme

  • 24/11/2021 | 21:16

‘Ta kam dhënë fjalën deri në frymën e fundit’, Graniti mbështet Fifin pas ngjarjes së mbrëmshme

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Fifi u alivanos gjatë transmetimit live pas një debati me opinionisten Balina.


Balina e akuzoi Fifin se po ndërhynë në marrëdhënien e Pajtimit me Sarës, pasi ajo do vëmendje.

Kaq mjaftoi që Fifi të keqësohet dhe të alivanoset. Menjëherë pas kësaj ajo bëri gati valixhet dhe donte të largohej. Ishte Arbana ajo që e qetësoi dhe i kërkoi të vazhdojë të qëndrojë brenda.

E pas kësaj ngjarje skishin si të mungonin edhe reagimet e familjarëve, publikut dhe fansave të këngëtares.

Por ishte Graniti ai që e mbështeti atë. Sot ai ka bërë një dedikim për të ku i treguar se vazhdon ta mbajë fjalë se do të jetë me të në të keq dhe në të mirë.

‘Shoku i mirë në ditë të vështira’, ka shkruar ai.

Graniti është banori që i ka qëndruar më së afërti Fifit, madje ai pas daljes nga sgtëpia pati deklaruar se e kishte parë të detyrueshme t’i qëndronte afër një personi me probleme mendore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë