Loading…

“Ta Pastrojmë Kosovën” sot në lagjen Mati 1

  • 02/04/2017 | 08:58

“Ta Pastrojmë Kosovën” sot në lagjen Mati 1

Lëvizja Mjedisore “Let’s Do It Kosova”, sot do ta realizojë aksionin e radhës në kuadër të Fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën”.

Me iniciativë të disa prej banorëve të Lagjes “Mati 1”, “Let’s Do It Kosova” do të organizojë aksion, për largimin e mbeturinave nga përroska, që gjendet në këtë lagje.

unnamed-4-3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë