Loading…

‘Ta plas mikrofonin në kokë’: Dalin pamjet e patransmetuara, çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë

  • 23/10/2021 | 23:03

‘Ta plas mikrofonin në kokë’: Dalin pamjet e patransmetuara, çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit.


Pasi Bruno tha se Mikela ka qenë e vetmja që i ka folur se nuk ka qenë mirë, ndërhyri Alvisa duke i thënë se kishin folur me mesazhe po si ka kthyer përgjigje.

Pas kësaj, nisi përplasja e ashpër mes dy djemve.

“Ta plas mikrofonin në kokë”, më tha mua, dëgjohej duke thënë Bruno teksa djemtë e tjerë përpiqeshin të mbanin konkurrentët që të mos kishte përplasje fizike.

Më pas, të dy shkuan në prapaskenë dhe Hyseni i përsëriste Brunos: “Mos më bëj mua skena, kaq po të them”, raporton TCH.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë