Loading…

Tahiri: Kurti është abuzues, po i shkarkon njerëzit për t’i sjellë militantët e tyre

  • 21/02/2020 | 22:37

Tahiri: Kurti është abuzues, po i shkarkon njerëzit për t’i sjellë militantët e tyre

Abelard Tahiri ka thënë se Kryeministri Kurti është abuzues dhe po i shkarkon njerëzit për t’i sjellë militantët e tyre.


Deputeti i PDK’së, Abelard Tahiri ka thënë se zgjedhja e Albin Kurtit kryeministër ka qenë skandaloze, ndërsa thotë se tash po e tregon fytyrën e vërtetë duke larguar njerëzit nga pozicionet e tyre.

’Zgjedhja e tij skandaloze. Ka kaluar sa kohë, ende nuk e kemi programin qeverisës. Sot me mungesë të vizionit të tij politik, ai ka vendosur me zhvendos vëmendjen tek largimi  i njerëzve nga pozicionet politike’’, ka thënë ai në Argument Plus.

‘’Po e shohim fytyrën e vërtetë të tyre. Njerëz abuzues, po duan t’i kthejnë militiantët e tyre partiakë’’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë