Loading…

Takim i pazakontë i një krokodilli 5 metra të gjatë dhe një peshkaqeni, pamje të filuara me dron 

  • 25/11/2020 | 15:42

Takim i pazakontë i një krokodilli 5 metra të gjatë dhe një peshkaqeni, pamje të filuara me dron 

Në ujërat e pjesës veriore të Australisë drontët kanë kapur një moment jo të zakonshëm mes një  krokodilli 5 metra i gjatë dhe një peshkaqeni, shkruan Gazeta Metro.


Në video shihet se si peshkaqeni noton pranë krokodilit të ndalur që pasi e sheh tërhiqet nga drejtimi kah kishte ardhur, ndërsa krokodili as që bëri lëvizjen më të vogël dhe vetëm shikonte peshkaqenin.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë