Loading…

Takim me rëndësi për marrëdhënien e Vetëvendosjes me Qeverinë amerikane

  • 28/03/2017 | 20:06

Takim me rëndësi për marrëdhënien e Vetëvendosjes me Qeverinë amerikane

Lideri i Lëvizjes Verëvendosje, Visar Ymeri është takuar me Zëvendës Ndihmës Sekretarin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Hoyt Yee.


“Me z. Yee, u takuam në Ambasadën amerikane në Kosovë ku diskutuam miqësisht për zhvillimet politike në vendin tone”, ka thënë Ymeri, përcjell gazetametro.net

Ai e ka vlerësuar këtë si një takim të rëndësishëm në kuadër të ndërtimit të mëtutjeshëm të marrëdhënieve në mes të Vetëvendosjes dhe Qeverisë amerikane. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë